KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 10515060
nr 1051 5060
Blyerts
Sven Göransson, Drottningholms Slott, signerad. SG 1930, motivet: 34x51
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:43:29
16/8 22:14:28
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv